Preskočiť na obsah
TRANS AP
Otvoriť menu

Doprava a logistika

TRANS AP s.r.o.

Nákladná cestná doprava

Sídlo
Gemerská Panica
Od roku
2015
IČO
48 166 219

TRANS AP

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Gemerská Panica 243, 980 46 Gemerská Panica
Na trhu od
15. mája 2015
IČO
48 166 219
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Firma v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte TRANS AP

TRANS AP s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Gemerská Panica 243, 980 46 Gemerská Panica. Zapísaná je od 15. mája 2015 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti tvorí 2 položky, napríklad maloobchod a veľkoobchod a prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy.

Základné údaje

Obchodné meno
TRANS AP s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
48 166 219
DIČ
2120071921
Dátum vzniku
15. mája 2015
Sídlo
Gemerská Panica 243, 980 46 Gemerská Panica
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 37339/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa TRANS AP zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli TRANS AP s.r.o.?

Sídlo je na adrese Gemerská Panica 243, 980 46 Gemerská Panica.

Čím sa TRANS AP s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy.

Aké je IČO – TRANS AP s.r.o.?

IČO je 48 166 219, DIČ 2120071921.

Kedy vznikla TRANS AP s.r.o.?

Vznik: 15. mája 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Gemerská Panica 243 980 46 Gemerská Panica

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre TRANS AP s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese trans-ap.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.